VariCAD 2015 - software pro 3D návrhy ve strojírenství

Tento sytém je mezi uživateli oblíben především pro svoji rychlost a pro jednoduché a snadné ovládání. Mezi další důležité výhody patří malé nároky na hardware a nízká pořizovací cena programu.

VariCAD poskytuje konstruktérům všechny potřebné nástroje jak pro modelování rozsáhlých sestav ve 3D, tak pro kompletní tvorbu výrobní dokumentace. V základní ceně systému máte k dispozici všechny potřebné moduly, nemusíte proto dokupovat žádné další nadstavby.

další informace o VariCADu


VariCAD pro Windows

Nejnovější verze VariCADu na platformách MS Windows jsou spustitelné na Windows Vista, Windows 7, Windows 8/8.1 a Windows 10.

stáhnout | koupit

VariCAD pro Linux

V současné době VariCAD podporuje celou řadu distribucí Linuxu. Testován je především na Kubuntu a openSUSE.

stáhnout | koupit


VariCAD Viewer a Konvertor - Free software pro Windows a Linux

VariCAD Viewer je bezplatný prohlížeč, převodník dat a tiskový software pracující s 2D DWG, DXF, s 3D STEP a 2D/3D VariCAD soubory. Umožňuje převod DWG do DXF a naopak, převod STEP na 3D IGES nebo převod STEP na 3D STL formát, tisknout výkresy ve formátech 2D DWG, DXF a DWB. Lze použít hromadné konverze a hromadné tisky souborů. 3D modely lze exportovat i do formátu BMP.

stáhnout


Metodická školení na tvorbu 2D a 3D výkresové dokumentace:

Pro lepší osvojení systému VariCAD si můžete vybrat školení a konzultace z naší nabídky. Součástí každého školení je nejen teoretická část, ale samozřejmě i praktická část. Skupinová školení se konají ve školícím středisku v Liberci, individuální školení a konzultace mohou probíhat také u Vás na pracovišti. Záleží jen na Vás, který typ školení preferujete.

I v letošním roce můžete získat finanční příspěvek na vzdělávání zaměstnanců z projektů Evropského sociálního fondu a individuálních regionálních projektů. Pokud máte od Úřadu práce schválenou žádost, rádi Vám připravíme konkrétní nabídku školení pro Vaše zaměstnance. Termíny pro ukončení vzdělávacích aktivit jsou u krajských projektů závislé na daném regionu.
Bližší informace na tel.: 485 113 735

nabídka školení VariCAD