VariCAD 2015 - software pro 3D návrhy ve strojírenství

Tento sytém je mezi uživateli oblíben především pro svoji rychlost a pro jednoduché a snadné ovládání. Mezi další důležité výhody patří malé nároky na hardware a nízká pořizovací cena programu.

VariCAD poskytuje konstruktérům všechny potřebné nástroje jak pro modelování rozsáhlých sestav ve 3D, tak pro kompletní tvorbu výrobní dokumentace. V základní ceně systému máte k dispozici všechny potřebné moduly, nemusíte proto dokupovat žádné další nadstavby.

další informace o VariCADu


VariCAD pro Windows

Nejnovější verze VariCADu na platformách MS Windows jsou spustitelné na Windows Vista, Windows 7, Windows 8/8.1 a Windows 10.

stáhnout | koupit

VariCAD pro Linux

V současné době VariCAD podporuje celou řadu distribucí Linuxu. Testován je především na Kubuntu a openSUSE.

stáhnout | koupit


VariCAD Viewer a Konvertor - Free software pro Windows a Linux

VariCAD Viewer je bezplatný prohlížeč, převodník dat a tiskový software pracující s 2D DWG, DXF, s 3D STEP a 2D/3D VariCAD soubory. Umožňuje převod DWG do DXF a naopak, převod STEP na 3D IGES nebo převod STEP na 3D STL formát, tisknout výkresy ve formátech 2D DWG, DXF a DWB. Lze použít hromadné konverze a hromadné tisky souborů. 3D modely lze exportovat i do formátu BMP.

stáhnout


Metodická školení na tvorbu 2D a 3D výkresové dokumentace:

Pro lepší osvojení systému VariCAD si můžete vybrat školení a konzultace z naší nabídky. Součástí každého školení je nejen teoretická část, ale samozřejmě i praktická část. Skupinová školení se konají ve školícím středisku v Liberci, individuální školení a konzultace mohou probíhat také u Vás na pracovišti. Záleží jen na Vás, který typ školení preferujete.

I v letošním roce můžete získat finanční příspěvek na vzdělávání a rekvalifikaci zaměstnanců díky projektům Ministerstva práce a sociálních věcí a v některých krajích můžete také využít projekt "Vzdělávejte se pro růst II". Pokud máte od Úřadu práce schválenou žádost, rádi Vám připravíme konkrétní nabídku školení pro Vaše zaměstnance. Termíny pro ukončení vzdělávacích aktivit jsou u krajských projektů závislé na daném regionu.
Bližší informace na tel.: 485 113 735

nabídka školení VariCAD